Strona główna Blog coachingowy Nie zmuszę Cię do coachingu

Nie zmuszę Cię do coachingu NIKT nie powinien zmuszać Cię do Coachingu - dlaczego?

Zmuszanie do coachingu nie ma sensu

Naprawdę nie zmuszę Cię do coachingu, bo nikt nie powinien tego robić. Tak miał brzmieć początek tego artykułu. Jednak nie, nie zmuszę Cię nie dlatego, że nikt nie powinien tego robić, ale dlatego, że jest to strasznie nieefektywne.

Jeśli inne osoby zmuszają Cię do czegokolwiek, to nigdy nie przyniesie to pozytywnych skutków. Nieważne kim by była osoba zmuszająca: ktoś z rodziny, koleżanka, kolega a może przełożony. Jeśli robisz coś z przymusu, robisz coś wbrew sobie.

No to jaki to ma sens? Zmarnujesz czas coacha i swój, no i pieniądze. Udzielając się w coachingu, pracujesz na swoich, a nie cudzych celach. To ty musisz mieć świadomość i odpowiedzialnie podchodzić do wyznaczanych przez siebie celów i dochodzenie do twojej prawdy.

Prawda wyjdzie na jaw

Prawdopodobnie, jeśli trafisz na dobrego coacha, na pierwszej sesji pojawi się powód, dla którego zdecydowałeś się na coaching. Czy była to twoja decyzja, czy kogoś innego? Czy było to Twoje postrzeganie tego, czym jest coaching, czy też innej osoby?

Podchodząc do coachingu z własnej nieprzymuszonej inicjatywy, już na wstępie masz szansę na wygraną. Pierwszy krok jest najważniejszy – mówię to z własnego doświadczenia. Wiem, ile dało mi uczestnictwo w sesjach coachingowych i wiem, gdzie bym był, gdybym nie trafił na coaching. Mogę przyrównać go do takiego ukrytego Grala, który gdzieś jest, ktoś słyszał, że jest to coś fajnego, ale nikt nie wie, gdzie to jest lub, gdzie tego można doświadczyć.

Jeśli kiedyś zdecydujesz się na coaching z pewnością odczujesz od razu to, że zaczynasz postrzegać swoje życie nieco inaczej. A z każdą kolejną sesją to uczucie zacznie się pogłębiać.

Masz pytania? Napisz! z chęcią odpowiem!

Chcesz się umówić na coaching lub masz jakieś pytania?
Nie wiesz jaki pakiet wybrać?  Nie ma problemu, napisz do mnie, z chęcią odpowiem i
ustalimy, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy.

Sesje coachingowe stacjonarne prowadzę w Poznaniu a poza poznaniem coaching online.

Jesteś z poza Poznania, ale koniecznie chcesz odbyć sesję stacjonarnie u siebie w mieście? Napisz coś zaradzimy ;)


+48 505 444 194 +48 505 444 194

godziny otwarcia:

Stacjonarnie w Poznaniu:
Poniedziałek - Piątek : 17:00 - 20:00
Sobota - Niedziela : 10:00 - 18:00

Online:
Poniedziałek - Piątek : 17:00 - 21:00
Sobota - Niedziela : 10:00 - 20:00

Wyślij wiadomość